Final Fantasy Brave Exvıus

Efsanevi Oyundan Yeni Bölüm Brave Exvıus
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 93.5 MB
  • Version 1.3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma SQUARE ENIX INC
Final Fantasy serisinin gözde oyunu Brave Exvıus oyunu ile güzel vakitler geçirebilir ve dünyadaki oyuncular ile savaşarak yarışabilirsiniz. Tamamen yenilenen ve geliştirilen Brave Exvıus Markette yerini aldı.

Final Fantasy Adından çokça bahsettirmiş olan bir oyun olarak aklımıza kazınan Final Fantasy serisinin yeni oyunu olan Brave Exvıus ücretsiz olarak yayınlandı. Oyundaki temel amaçlarımızdan birisi Dünya sıralamasında yükselmek ve devamlılığı sağlama daha önceki serilerde olmayan çzellik sayesinde Arena da PVP modunda savaşabiliyor ve Sıralamada yukarı çıkıyorsunuz. Yüksek ganimet sistemi ile PVP maçlarında yendiğiniz zaman Değerli Ganimetler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Final Fantasy'i bilgisayardan oynayan ve hayranı olanlar için Telefon uyumluluğu ile kolay oynanış ve oyun hızı ile yeni oyunuc ile eski oyuncuyu bir araya getiriyor. 2 Adet hikaye modu ile gelen oyunda gelişmiş harita ve gizli zindanlar ile daha fazla özellik kazanmış oldu. Hikaye modu çok beğenilen Brave Exvıus kullanıcılar tarafından pozitif şekilde karşılandı. 

Final Fantasy Brave Exvıus indir
DİĞER SÜRÜMLER